3… 2… 1… Witajcie na nowym blogu konradposwiata.pl

Konrad PoświataBlog

blog 1

Kochani!

Kochani!

Ogrom pracy, proza życia codziennego, noce spędzone w programach graficznych, planowanie i realizacja celów na najbliższe miesiące żeby dostarczać Wam jeszcze lepszą fotografię pochłania mnóstwo czasu. Mimo to uważam, że jest to warte wszelkich poświęceń bo czy może być piękniejsza praca niż ta, która związana jest z tym co jest Twoją pasją? Znacie odpowiedź na to pytanie :)

Kolejnym krokiem w rozwoju w dziedzinie dostarczania profesjonalnych usług fotograficznych i celem na 2016 jest otwarcie i systematyczne prowadzenie bloga właśnie dla Was. Dzięki niemu poznacie lepiej mnie i moją pracę. Zobaczycie jak wiele serca w nią wkładam i upewnicie się, że jestem dla was najlepszym wyborem w realizacji swoich fotograficznych pomysłów.

Blog poświęcony będzie nie tylko mojej pracy. Znajdziecie tu treści związane ogólnie z tematyką fotograficzną, opinią na temat trendów w fotografii a także porady jak samemu na co dzień robić lepsze zdjęcia tym czym macie. Jak to mówią najlepszym aparatem jest ten, który masz przy sobie – choćby sam telefon.

Tym krótkim wstępem zapraszam was do śledzenia mojego bloga, który będzie systematycznie uzupełniany o starsze wpisy z portali społecznościowych i całkowicie nowe zawierające aktualne treści.

P.S.

Z czasem poinformuję was o newsletterze, który pozwoli Wam być z wpisami na bieżąco!

Jesteśmy w kontakcie!

Konrad