Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony.

Moja przygoda z fotografią zrodziła się z czystej pasji. Odkąd pierwszy raz zastanowiłem się nad pierwszym kadrem i uchwyceniem światła w przemyślany sposób minęło ponad 15 lat.

Z czasem uświadomiłem sobie jak wiele wspólnego ma moje nazwisko z fotografią – poświata to kosmiczne zjawisko światła niebieskiego a fotografia to właśnie rejestrowanie światła. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem dźwięk wyzwalanej migawki zdałem sobie sprawę dlaczego noszę takie nazwisko.

Dzięki fotografii postrzegam rzeczywistość przez pryzmat kadrów i dynamiki zmieniającego się światła. Fotografowanie daje mi niezwykłą satysfakcję i spełnienie zawodowe. Fotografia bardzo dużo wniosła do mojego życia. Dzięki niej poznałem moją wspaniałą żonę Wiolettę. Moja praca pozwala mi ciągle poznawać nowych niesamowitych ludzi, nowe miejsca i smaki.

Nauczyła mnie pokory, wytrwałości a przede wszystkim wdzięczności, za to, że mogę pracować spełniając swoją pasję.

Chcę dzielić się z wami  radością, którą daje fotografia i zatrzymywać w kadrze Wasze wspaniałe chwile, do których możemy wracać dzięki fotografiom.

Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi. 
Zdjęcia to obrazy wspomnień i tylko ich nikt nie jest w stanie nam odebrać.

Zostają z nami na zawsze, są bezcenne, dlatego warto o nie dbać, spełniać marzenia i wierzyć, że cokolwiek nasza wyobraźnia jest w stanie wykreować, to możemy to osiągnąć.

Mam nadzieję, że będę miał przyjemność realizować Twoje fotograficzne potrzeby z zachowaniem najwyższej staranności.

Konrad Poświata – Fotograf

Fotograf Ślubny Olsztyn

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Temat

    Treść wiadomości