Wyjątkowe zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy

Konrad PoświataBlog

Wyjątkowe zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy – takiego jestem zdania razem z klientami, którzy obdarzyli mnie zaufaniem zlecając mi wykonanie zdjęć i odpowiedniego przygotowania do wywołania oraz właściwej oprawy. Wielu z was przekonało się jak bardzo jakość zdjęć może różnić się na różnych papierach.

Każdego uczulam, że fotografie wywołane w popularnych ekonomicznych serwisach mogą zdecydowanie odbiegać od pożądanego efektu. Każde zdjęcie należy dopasować do odpowiedniego papieru i fotolabu, na którym będzie wykonana odbitka. Nie zawsze to co widzimy na ekranie będzie miało takie same kolory na odbitkach!

Dotyczy to również ekonomicznych albumów czy fotoksiążek. Chyba nikt nie chce, żeby jego album ślubny pogniótł się czy podarł kilka miesięcy po wydrukowaniu po “okazyjnej” cenie…

Jaką fotoksiążkę wolisz? Z tekturową okładką w stylu katalogu salonu meblowego z widocznymi pikselami czy w skórzanej oprawie z wydrukami na papierach fotograficznych jedwab czy metalic pearl na sztywnych stronach 800 g/m2 lub 1200 g/m2?

Zainwestowaliście w dobre zdjęcia sporo pieniędzy i chyba nie warto drukować ich na byle jakich papierach.

Macie pytania? piszcie. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotoksiążek, albumów i innych foto produktów.

Na zdjęciu fotoksiążka spersonalizowana dla Kingi i Mariusza, którzy jako jedni z wielu doceniają wysoką jakość.