Oferta fotografii wnętrz skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm, którym zależy na zdjęciach najwyższej jakości.

Każdy właściciel firmy, hotelu lub pensjonatu, projektant wnętrz czy pośrednik w obrocie nieruchomości zasługuje na fotografie najwyższej jakości, które będą wyróżniały jego ofertę na tle konkurencji. Obecnie największym źródłem pozyskania klienta jest Internet. Potencjalny klient przeglądając setki ogłoszeń w pierwszej kolejności zwraca uwagę na zdjęcia, a dopiero potem decyduje się na zapoznanie z treścią oferty.

Przykładowo według badania firmy Google aż 84 %  osób planujących podróż prywatną i aż 79 %  osób przymierzających się do wyjazdu służbowego poszukuje odpowiednich miejsc do zwiedzenia właśnie w Internecie. Zdjęcia najczęściej są decydującym elementem wybrania oferty.

Najlepsza jakość zdjęć będzie podkreślać Państwa profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Zdjęcia wykonuję profesjonalnym, pełno klatkowym sprzętem fotograficznym z profesjonalnymi obiektywami zarówno szerokokątnymi oddającymi przestrzeń pomieszczeń jak i wąskokątnymi podkreślającymi szczegóły wystroju wnętrz.

Nie posiadam stałego cennika, cena zależy od określonego projektu i ilości zdjęć.

W celu indywidualnej wyceny zapraszam do kontaktu

Konrad Poświata – Fotograf

 

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na pytania

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Temat

    Treść wiadomości