Fotografia Chrztu

 

„Chrzest święty jest fundamentem całego życia chrześcijańskiego, bramą życia w Duchu i bramą otwierającą dostęp do innych sakramentów. Przez chrzest zostajemy wyzwoleni od grzechu i odrodzeni jako synowie Boży, stajemy się członkami Chrystusa oraz zostajemy wszczepieni w Kościół i stajemy się uczestnikami jego posłania: „Chrzest jest sakramentem odrodzenia przez wodę i w słowie” (Katechizm Kościoła Katolickiego 1213).

„Chrzest jest najpiękniejszym i najwspanialszym darem Boga… Nazywamy go darem, łaską, namaszczeniem, oświeceniem, szatą niezniszczalności, obmyciem odradzającym, pieczęcią i wszystkim, co może być najcenniejsze. Darem – ponieważ jest udzielany tym, którzy nic nie przynoszą; łaską – ponieważ jest dawany nawet tym, którzy zawinili; chrztem – ponieważ grzech zostaje pogrzebany w wodzie; namaszczeniem – ponieważ jest święty i królewski (a królów się namaszcza); oświeceniem – ponieważ jest jaśniejącym światłem; szatą – ponieważ zakrywa nasz wstyd; obmyciem – ponieważ oczyszcza; pieczęcią – ponieważ strzeże nas i jest znakiem panowania Boga „ (Grzegorz z Nazjanzu, Orationes, 40, 3-4).

Zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty Fotografii Chrztu. W ramach fotografowania Chrztu oferuję:

– Przygotowania przed Chrztem

– Reportaż z Chrztu w kościele

– Sesja przed lub po ceremonii

– Sesja reportażowa z przyjęcia

– Sesja plenerowa lub w miejscu przyjęcia po Ceremonii

– Odbitki, foto książki, albumy, foto obrazy oraz inne produkty

Zapraszam do kontaktu. Porozmawiajmy o Państwa oczekiwaniach i wybierzmy najlepszą propozycję udokumentowania tego wyjątkowego wydarzenia.

Konrad Poświata Photography
tel: 509 469 052
mail: biuro@konradposwiata.pl

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Temat

    Treść wiadomości