Znajdziesz tu wszystko co związane z fotografią do rodzinnego albumu. Zrobię profesjonalne zdjęcia Tobie, Twojej drugiej połówce, dzieciom, rodzinie i bliskim.

Wykonuję sesje okolicznościowe, fotografię ciążową, chrzciny, komunie i wszystko co warte uwiecznienia.

Odłóż telefon i aparat, doświadczaj w pełni niepowtarzalnych chwil a fotografowanie zostaw dla mnie. Zawsze będziesz mógł/mogła do nich powrócić dzięki zdjęciom. Emocje i wspomnienia są bezcenne, warto o nie zadbać i być tu i teraz z bliskimi. Fotografowanie oddaj w moje ręce.

Fotografia Ślubna

Planujecie swój wielki dzień? Z przyjemnością sfotografuję Wasz Ślub. Nie może zabraknąć profesjonalnego fotografa ślubnego, który udokumentuje początek Waszej nowej drogi życia.

Fotografia Dziecięca i Rodzinna

Twoja rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Zrobimy dla was piękne zdjęcia, zatrzymamy wasze emocje. Fotografie w albumie lub w ramce na kominku będą piękną ozdobą waszego domu.

Fotografia Ciążowa

Zbliża się dzień, w którym powiększy się wasza rodzina? Uwiecznij szczęśliwe chwile oczekiwania na narodziny. Brzuszkowa sesja plenerowa lub studyjna jest wspaniałą pamiątką na lata.

Fotografia Portretowa

Chcesz zrobić lub rozszerzyć swoje profesjonalne portfolio? A może chcesz zrobić sobie lub komuś prezent w postacie sesji fotograficznej? Zrobimy dla Ciebie profesjonalną sesję fotograficzną, która będzie wspaniałą pamiątką i oryginalnym prezentem.

Fotografia okolicznościowa

Zaangażuj się w 100% w ważnych dla Ciebie chwilach a fotografowanie zostaw w moich rękach. Zrobię dla Ciebie fotografię na każdą okoliczność: urodziny i jubileusze, chrzciny, komunie, studniówki i wszystko co może jeszcze przyjść do głowy. A może szukasz oryginalnego prezentu na święta lub inne okazje?

Fotografowanie i Filmowanie z Drona

Moje realizacje mogą być wzbogacone o ujęcia z lotu ptaka. Dysponuję profesjonalnym dronem i uprawnieniami UAV VLOS. Kliknij i dowiedz się więcej.


Konrad Poświata Fotografia

tel: 509 469 052

mail: biuro@konradposwiata.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów kontakt! Odpowiem tak szybko jak będzie to możliwe!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Temat

    Treść wiadomości