Miło mi jest Ciebie gościć na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej.

Mam na imię Konrad i jestem profesjonalnym fotografem. W 100 % oddałem się zawodowo swojej pasji. Samą fotografią ślubną zajmuję się już od 10 lat. W tym czasie sfotografowałem dziesiątki ślubów dla Moich klientów na terenie całej Polski.

Same zdjęcia oddają więcej niż same słowa więc na początku zapraszam Cię do obejrzenia galerii fotografii ślubnej.

Jeśli Ci się spodobają to może właśnie ja powinienem zostać Twoim fotografem ślubnym?

Zapraszam Cię również na mój fanpage na facebook’u: Konrad Poświata Fotografia – Możesz go polubić i śledzić moją pracę na bieżąco.

Fotograf Ślubny Olsztyn

Sprawdź moją nową stronę fotografii ślubnej

Portfolio:


Fotograf Ślubny Olsztyn Cennik

Najważniejsze pytania i odpowiedzi na większość pytań dotyczących fotografii ślubnej

Fotograf Ślubny Warszawa

Mini poradnik dla Par z informacjami na co warto zwrócić uwagę w dniu Ślubu.

Fotograf Ślubny Trójmiasto

Wyjątkowe zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy.

Opinie moich klientów na temat mojej pracy

Fotograf Ślubny Olsztyn Opinie

Wyróżnienia:

Fotograf Ślubny

Sprawdź termin!

Sprawdź jak najszybciej czy jeszcze jest wolny wybrany przez Ciebie termin.
Odpowiem w ciągu kilku godzin!

Pakiety


Minimum

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w dniu ślubu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD w spersonalizowanym etui.

200-300 zdjęć

Optimum

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.

300-400 zdjęć

Cena poszczególnych pakietów jest zależna od Państwa oczekiwań i można ją poznać podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej. Nie trzymam się sztywno zawartości pakietów i możemy indywidualnie dopasować zgodnie z potrzebami.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych albumów, płyt i innych produktów zgodnie z życzeniem.

Galeria on line: podziel się ze swoimi gośćmi zdjęciami przez Internet. Prywatna galeria na naszym serwerze zabezpieczona hasłem.

Instant Photo: Podążamy za aktualnymi trendami. Zrób zdjęcie Smartphonem, połącz się przez WIFI lub włóż kartę pamięci do profesjonalnej drukarki i wydrukuj fotografię na papierze fotograficznym. Takie zdjęcie może posłużyć jako wklejka do wpisu w księdze gości lub być po prostu wspaniałą atrakcją dla wszystkich. Selfie na weselu? Dlaczego nie?!

– Sesja Narzeczeńska: Ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych par. Świetna okazja do oswojenia się z obiektywem, poznania się z fotografem przed ślubem i niepowtarzalna pamiątka ostatnich narzeczeńskich miesięcy.

– Fotografia z Drona: Niepowtarzalne zdjęcia z lotu ptaka z waszej uroczystości. Współpracujemy z profesjonalnymi operatorami mającymi wszelkie wymagane uprawnienia i znajomość przepisów ruchu powietrznego.

– Fotobudka: absolutny HIT na współczesnych imprezach. Możliwość zamówienia automatu do zdjęć bez limitu wydruków.O mnie:

Światło to fotografia, a jeśli fotograf to Poświata – do czasu kiedy pierwszy raz usłyszałem dźwięk migawki w aparacie nie wiedziałem dlaczego mam takie nazwisko.

Dla mnie bycie fotografem ślubnym to nie tylko umiejętność profesjonalnego uchwycenia niezwykłych chwil w dynamicznie zmieniających się lokalizacjach i warunkach oświetleniowych. To nie tylko bycie ekspertem  logistyki i zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

Profesjonalny fotograf ślubny zna szczegóły przebiegu ślubu, posiada poczucie humoru, potrafi rozładować napięcie i rozweseli w odpowiedniej chwili, pomoże odpowiednio zawiązać krawat czy muchę. Wie czym jest poszetka, butornierka i jak to wszystko poskładać do całości. Poradzi jak przywitać najlepiej przyszłą Żonę żeby ta rozpłynęła się w jego ramionach. Podpowie na przykład, żebyście patrzyli z miłością sobie w oczy podczas pierwszego tańca zamiast rozpraszać się rozglądaniem po sali czy wszyscy goście dotarli i patrzą na was z podziwem.

Robiąc dla Was zdjęcia jestem z wami nie tylko fizycznie. Towarzyszę wam przez prawie cały ten wyjątkowy dzień wkładając w to całe swoje serce. Trzymam za was kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Staram się przeżywać z wami te same emocje bo bez tego nie można zrobić wyjątkowych fotografii

„Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi. Zdjęcia to wspomnienia i tylko wspomnień nikt nie jest w stanie nam odebrać.”


Fotografia Ślubna Olsztyn

Kontakt:

tel: 509 469 052

biuro@konradposwiata.pl

Facebook

Zamów kontakt!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Temat

  Treść wiadomości

  Fotograf Ślubny Olsztyn