Pakietowy fotograf ślubny

Konrad PoświataBlog

Profesjonalizm w fotografii ślubnej to nie tylko umiejętność błyskawicznego odnalezienia się w dynamicznie zmieniających się lokalizacjach i warunkach oświetleniowych.  To  nie tylko bycie specjalistą, który na podstawie doświadczenia oraz intuicji jest w stanie przewidzieć bieg wydarzeń i być przygotowanym na uwiecznienie uciekających w mgnieniu oka chwil. To także nie tylko bycie ekspertem od logistyki i zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

Fotograf ślubny doświadcza kilkudziesięciu ślubów rocznie, obserwuje zmieniające się trendy i ceremonie w zależności od regionu, z którego pochodzą Młodzi.

Profesjonalny fotograf ślubny zna szczegóły przebiegu ślubu, posiada wysmakowane poczucie humoru, rozładuje napięcie i rozweseli Młodych w odpowiedniej chwili, dobrze zawiąże krawat czy muchę. Wie czym jest poszetka, butornierka i jak to wszystko poskładać do całości. Poradzi jak przywitać najlepiej przyszłą Żonę żeby ta rozpływała się w jego ramionach. Podpowie, żebyście patrzyli z miłością sobie w oczy podczas pierwszego tańca zamiast rozpraszać się rozglądaniem po sali czy wszyscy goście dotarli i patrzą na was z podziwem.

Bycie fotografem ślubnym to nie tylko wykonywanie zdjęć zgodnie z najwyższymi standardami. Robiąc dla Was zdjęcia jestem z wami nie tylko fizycznie. Towarzyszę wam prawie przez cały ten wyjątkowy dzień wkładając w to całe swoje serce. Trzymam za was kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Staram się przeżywać z wami te same emocje bo bez tego nie można zrobić wyjątkowych zdjęć. Byłem w tym samym miejscu  i jestem świadomy tego, co dzieje się w Waszych głowach. Pamiętajcie, że to Wy jesteście najważniejsi tego dnia, rozpłyńcie się w radości i świadomie poczujcie ogrom napływających emocji.

A ja tylko to wszystko dla Was sfotografuję :)