Fotografia Ślubna

 

Fotografia ślubna powinna zatrzymywać piękno i wzniosłość chwil, walczyć z ich ulotnością, uwieczniać niepowtarzalność każdego gestu, każdych emocji i momentów, podczas gdy Państwo Młodzi pogrążeni są we wzajemnej miłości, zajęci celebrowaniem tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia ze ślubu nie są tylko wyjątkową pamiątką dla młodych, ale także dla pokoleń, jest to forma zapisu niepowtarzalnej historii rodzinnej. Z tego powodu bardzo ważne jest, żeby wybrany przez was fotograf był świadomy wartości swojego zadania. Z tego powodu moja praca zaczyna się na długo przed ślubem. W pierwszej kolejności dążę do dokładnego poznania oczekiwań moich klientów, skrupulatnie notuję wszystkie istotne informacje niezbędne do profesjonalnej obsługi fotograficznej.

Będę niezmiernie zaszczycony mogąc towarzyszyć wam w tym wyjątkowym dniu będąc do Państwa dyspozycji. Udokumentuję z najwyższą starannością efekt waszych starań w postaci wyjątkowych fotografii, które do końca życia będą przypominać o wspaniałych chwilach.

“Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi. Zdjęcia to wspomnienia i tylko wspomnień nikt nie jest w stanie nam odebrać.”

Portfolio

Najważniejsze pytania i odpowiedzi na większość pytań dotyczących fotografii ślubnej

Mini poradnik dla Par z informacjami na co warto zwrócić uwagę w dniu Ślubu.

Wyjątkowe zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy.

Pakiety


Minimum

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w dniu ślubu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD w spersonalizowanym etui.

300-400 zdjęć

Optimum

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.

400-500 zdjęć

Prestige

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z wesela do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, projekt albumu, album 30×30, dwa albumy dla rodziców 20×20, 3 płyty DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.

400-500 zdjęć.

Cena poszczególnych pakietów jest zależna od Państwa oczekiwań i można ją poznać podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej. Nie trzymamy się sztywno zawartości pakietów i możemy indywidualnie dopasować zgodnie z potrzebami.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych albumów, płyt i innych produktów zgodnie z życzeniem.

Galeria on line: podziel się ze swoimi gośćmi zdjęciami przez Internet. Prywatna galeria na naszym serwerze zabezpieczona hasłem.
Instant Photo: Podążamy za aktualnymi trendami. Zrób zdjęcie Smartphonem, połącz się przez WIFI lub włóż kartę pamięci do profesjonalnej drukarki i wydrukuj fotografię na papierze fotograficznym. Takie zdjęcie może posłużyć jako wklejka do wpisu w księdze gości lub być po prostu wspaniałą atrakcją dla wszystkich. Selfie na weselu? Dlaczego nie?!
– Sesja Narzeczeńska: Ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych par. Świetna okazja do oswojenia się z obiektywem, poznania się z fotografem przed ślubem i niepowtarzalna pamiątka ostatnich narzeczeńskich miesięcy.
– Fotografia z Drona: Niepowtarzalne zdjęcia z lotu ptaka z waszej uroczystości. Współpracujemy z profesjonalnymi operatorami mającymi wszelkie wymagane uprawnienia i znajomość przepisów ruchu powietrznego.
– Fotobudka: absolutny HIT na współczesnych imprezach. Możliwość zamówienia automatu do zdjęć bez limitu wydruków.


Zapraszamy do kontaktu. Spotkajmy się i omówmy Państwa oczekiwania.

Konrad Poświata – Fotograf

Kontakt:

tel: 509 469 052

biuro@konradposwiata.pl

Facebook

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości